Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno


Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Powrót

W święta nikt nie powinien być sam!

Data publikacji: 2019-12-18

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym kierujemy swe myśli nie tylko ku bliskim, ale również ku osobom potrzebującym naszego wsparcia i opieki. Z tej okazji w poniedziałek, 16 grudnia w Karczmie Pod Jesionami odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy. Organizatorem Wigilii był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno.W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski, Zastępca Wójta - Jacek Szklarz, Sekretarz Gminy - Justyna Wójtowicz-Woda oraz proboszcz parafii pw. Św. Małgorzaty w Dębnie - ksiądz Jerzy Krzanowski.
W spotkaniu wzięło udział również kilkudziesięciu podopiecznych Ośrodka. Na wstępie życzenia do zebranych skierowali: Wójt - Wiesław Kozłowski, w zastępstwie Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno - Ewelina Sambor oraz ksiądz Jerzy Krzanowski. Natomiast głównym punktem uroczystości była wspólna wieczerza. W bożonarodzeniowy klimat wprowadził uczestników Paweł Gliździński, wykonując tradycyjne, polskie kolędy. Finałem spotkania była wizyta świętego Mikołaja, od którego podopieczni otrzymali świąteczne upominki.
Spotkanie wigilijne odbyło się dzięki życzliwości sponsorów, wśród nich byli: Jan Bolek - Infostrady Polskie Sp. z o.o., P.P.H.U Wadum- Andrzej Drużkowski, Bank Spółdzielczy w Brzesku, PW TRANSKOMAT - Stanisław Pałucki, F.H.U Novum, Zakład Budownictwa Wodnego Drogowego i Usług Sprzętowo-Transportowych Wolanka , F.H.U. ARGUS oraz Karczma Pod Jesionami.
W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam! W święta nikt nie powinien być sam!
Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"